JUDOvíkendy 2013´

 JUDOvíkend - turnaj TORI CUP 2013´

Děti během víkendu absolvují, kromě tréninků, i malý turnaj TORI CUP. Děti jsou rozděleni do skupin podle věku a výkonnosti, takže se mohou zúčastnit jak nejmenší začátečníci, tak zkušení borci. Rodiče děti ráno přivedou do tělocvičny a po 16:45h zase vyzvedávají. Oběd je zajištěn v restauraci na Kometě.

Tyto víkendové akce jsou zaměřeny především na rozvoj technických - zápasových dovedností, kombinací a kontrachvatů, na rozvoj reakcí u technik přechodů postoj -> zem. Příprava mladých závodníků, výklad nových pravidel a pro všechny, kteří by jinak trávili čas aktivně u televize :-) ...

 

  1) 1. – 2. únor       - výsledky zde -    - fotogalerie zde -

  2) 2. – 3. březen     - výsledky zde -    - fotogalerie zde - 

  3) 28. – 29. březen   

  4) 27. - 28. duben ŽIDLOCHOVICE

  5) 8. – 9. červen

 

JUDOvíkend - Židlochovice, 27. - 28. duben 2013´

Děti během víkendu absolvují intezivní tréninky s dětmi z klubu JUDO Orel Židlochovice, ze kterého vzešlo mnoho úspěšných judistů.

Stravování(2x oběd+1xvečeře+1xsnídaně) je zajištěno v restauraci "za komínem" přímo v prostorách objektu tcv. Spaní na Tatami, spacák s sebou, večerní videoprojekce. Odjezd i návrat z autobusového nádraží Zvonařka Brno.

 

z každého JUDOvíkendového turnaje budou ke každému umístění závodníka přiřazeny body, které se po posledním JUDOvíkendu sečtou.

  • 1.místo: 8 bodů
  • 2.místo: 6 bodů
  • 3.místo: 3 bodů
  • 4.místo: 2 body
  • 5.místo: 1 body

Prvních 20 dětí, které vybojují nejvíce bodů, získají na závěr červnového kola medaili.

 

Novinky

Přípravky Brno

Přípravky Brno -  Vodova 2017  mláďata + žáci, do žlutého pásu, Turnaj přípravek- JUDO Brno 2017.pdf  

Prodej Kimon SFjAM Noris

Kvalitní tréninková Kimona Noris pro děti ve velikostech 120 cm - 150 cm od 690,-, Kimona pro dospělé ve velikostech 160 cm - 200 cm od 1130,- Více info na telefonu, v případě zájmu nás prosím kontaktujte, nebo můžete využít níže uvedený objednávkový formulář.

RAW DOBROTY BRNO

RAW DORTY A DOBROTY BRNO Nejen pro děti a jejich zdravé mlsání :o)   Výrobky jsou 100% rostlinného původu bez přídavku cukru, bez lepku a bez jakýchkoliv chemických přísad. Tvoříme je pro Vás vždy čerstvé na objednávku. Všechny naše dobroty jsou vhodné pro vegany, vitariány, diabetiky,...