nejbližší turnaje:
pro mláďata, ml. + starši žáky, ročníky 2005 a mladší - 30. 11. do oranžové barvy pásu...
-------------------------------------------------------------------------------------
další turnaje
rozpisy na 2020 se objeví, k ČP je lze najít na stránkách Českého svazu Juda a na ostatní turnaje v kraji na www.judo-jmk.cz
JudoVíkend 14. - 15. 12. 2019 vánoční kolo
KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ A AKCÍ 2016´
Závodní licence a lékařská prohlídka nebo čestné prohlášení rodičů ke všem turnajům již nutná!!!
Pokud nemáte vystavenou licenci a máte o její vystavení zájem, kontaktujte nás prosím.
V případě ztráty a ke stažení již vystavené licence můžete navštívit svazové stránky.
Bez licence není umožněn start na žádném turnaji. Vystavení licence trvá cca 5pracovních dní.
Dodatek dočasně řešící problematiku lékařských prohlídek
formulář lékařské prohlídky ke stažení zde !!!
Vaše startovní čísla na kimona - "backnumber" můžete objednávat zde
poslední akce:
všechny předchozí i následující akce - turnaje jsou již na našem FB
www.facebook.com/SK-TORI-Judo-Brno-579801025446050/
28.5. USK Cup - Praha, mladší + starší žáci a žákyně, dorost (2005 až 1999) rozpis
4. 6. GYOR - Maďarsko,
11. 6. ČP Chomutov mladší + starší žáci a žákyně, dorost a junioři (2005 a starší) rozpis
14.5. Přebor ČR družstev starších žáků 2.MÍSTO
Celé družstvo jsme bohužel nepostavili, tak naši kluci startovali za trenérův domovský klub USK PRAHA. Startovali Ondra Sukač, Dominik Hanák, Tomáš Janečka a Saša Sojka.
23. + 24. 4. TORI CUP 2016 - JUDOVÍKEND - Židlochovice se spaním na TATAMI
10. 4. neděle - Židlochovice mláďata mladší a starší žáci a žákyně(2002 a mladší)
Líšeňský mikulášský pohár - startující ročníky 2001 - 2008 sobota 5. prosince, výsledky
Přebor České republiky kategorie Mladší žáci + žákyně - OSTRAVA 21.11.2015, výsledky
Polná - mláďata - sobota 14.listopad výsledky
ČP Chomutov 13. června, rozpis
JudoVíkend 6. + 7. června, výsledky - konečné pořadí
USK CUP PRAHA 16. května, žáci+dorost, výsledky
Přípravky Vodova 9. května, výsledky
VC Prostějov 26. dubna, výsledky
Přípravky Vodova 11. dubna, výsledky
JudoVíkend 2. + 3. dubna, výsledky
Krems Rakousko 22.03.2015, výsledky
Přípravky Vodova 21. března, výsledky
ČP Jablonec nad Nisou - 14. + 15. 3. 2015 sobota: mladší a starší žáci a žákyně, neděle dorost, výsledky
JudoVíkend 7. + 8. březen 2015, výsledky
ČP Ostrava - 14. + 15. 2. 2015 sobota: mladší a starší žáci a žákyně, neděle dorost, výsledky
JudoVíkend 30 + 31.leden 2015, výsledky
Přípravky Vodova 10. ledna 2015 - bližší info, výsledky
soustředění Kotlářská - JudoVíkend 22.+ 23. 12. 2014, výsledky
Líšeňský vánoční pohár 20.12.2014 mláďata, mladší a starší žáci/žákyně, rozpis
Přípravky Vodova 29. listopad- bližší info,výsledky
Přebor ČR mladšího žactva - Hranice 22.listopadu, výsledky
neděle 16. listopadu Krems Rakousko, ročníky 1999 - 2006, rozpis, výsledky
Přípravky Vodova 8. listopad - kontrola lékařské prohlídky s platností na jeden rok, výsledky
Orel Židlochovice 2. listopadu mláďata + ml. žáci, doprava individuální, rozpis
Mistrovství České Republiky Plzeň - dorost 1. listopadu, rozpis
JudoVíkend 27.-29.10.2014, výsledky
Mistrovství Moravy Mláďat Uherské Hradiště 25.října, 2004 a mladší, výsledky,
vítězové: MAREK HRUBÝ, NICOL SOUSEDOVÁ, VIKTOR HEŽA
Přebor České Republiky Ostrava - starší žáci 18. říjen - EVA PŘICHYSTALOVÁ 3. MÍSTO
neděle 12. října Krems Rakousko, ročníky 1998 - 2006, výsledky
ČP Brno 20. září - dorost, 21. září ml.+ st. žáci
JudoVíkend 14. + 15. červen, závěrečné kolo, výsledky
ČP Chomutov 7. 6. mladší+starší žáci, žákyně, dorost, výsledky
neděle 25. května Guntramsdorf Rakousko, ročníky 1998 - 2006
JudoVíkend Židlochovice 17. + 18. květen, výsledky
neděle - Přípravky Vodova 11. květen
Židlochovice neděle 4. 5., ročníky 2002 a mladší, doprava individální
VC Prostějov 26. 4., mláďata, ml.+st. žáci, společná doprava vlakem R905 v o7:18hod.
Židlochovice neděle 4. 5., ročníky 2002 a mladší, doprava individální
Přípravky Brno - Vodova 11. 5. mláďata + žáci, do žlutého pásu
JudoVíkend ToriCup 17. + 18. duben, velikonoční prázdniny, výsledky
Ternitz Rakousko, ročníky 2000 - 1994, neděle 13. dubna
Ternitz Rakousko, ročníky 2006 - 2001 sobota 12. dubna
Přípravky Brno - Vodova 12. 4.
Přípravky Brno - Vodova 15. 3.
ČP Jablonec nad Nisou 15. 3. mladší+starší žáci, žákyně, 16. 3. dorost,
Krems Rakousko, 23. února, ročníky 2001 - 2006, výsledky
Jarní soustředění Brno 17. - 21. 2. školní přípravky, mláďata + žáci, foto
ČP Ostrava 15. 2. mladší+starší žáci, žákyně, 16. 2. dorost, výsledky
8. 2. Přípravky Brno - Vodova 2014, mláďata + žáci, výsledky
JudoVíkend ToriCup 31. 1 - 1. 2. 2014 - pololetní prázdniny, výsledky.
JudoVíkend ToriCup 21. - 22. 12. 2013 vánoční termín, výsledky a průběžné pořadí zde
Přípravky Brno - Vodova 14. 12. 2013, mláďata + žáci, do žlutého pásu
Mistrovstvi Moravy Mláďat - Uherské Hradiště, 30. 11. 2013, mláďata, výsledky turnaje zde.
Přípravky Brno - Vodova 9. 11. 2013, mláďata + žáci, do žlutého pásu, rozpis turnaje zde.
- JudoVíkend TORI CUP 2013/14, podzimní prázdniny 29. - 30. října.
Judo Turnaj Orel Židlochovice - neděle 3. 11. 2013, mláďata + ml. žáci.
ČP Teplice 5. 10. mladší+starší žáci, 6. 10. dorost, výsledky turnaje zde.
Přípravky Brno - Vodova 5. 10. 2013, mláďata + žáci, do žlutého pásu, výsledky turnaje zde.
BabyJudo Camp 1. - 4. 7. 2013, foto -
- JudoVíkend 8. + 9. června, závěrečné kolo TORI CUPu sezony 2012/13, foto, výsledky
..... další výsledky v naší galerii
Novinky
V této rubrice nejsou žádné články.