nejbližší turnaje:

 
Přípravky Brno 13. 10. 2018, turnaj 2. 6. 2018 se nám kryje se závěrečným JudoVíkendem...

pro mláďata, ml. + starši žáky, ročníky 2004 a mladší - do žluté barvy pásu...

 
 

-------------------------------------------------------------------------------------

další turnaje

 rozpisy se objeví, k ČP je lze najít na stránkách Českého svazu Juda
 
ČP Jablonec nad Nisou 17. - 18. 3. 2018
JudoVíkend 29. - 30. 3. 2018 velikonoční kolo
Přípravky 21. 4. do oranžového pásu

VC Tvrdonice 28. 4. bez účasti Lukáše

- pro mladší žáky nominační turnaj na Přebor republiky, mladší žákyně mají otevřenou soutěž bez předchozí nominace.

JudoVíkend 28. - 29. 4. 2018 Židolochovice, se spaním na tatami
Přípravky 5. 5. do žlutého pásu
VC Blansko 19. 5. kategorie U9 - U13

- pro mladší žáky nominační turnaj na Přebor republiky, mladší žákyně mají otevřenou soutěž bez předchozí nominace.

USK CUP Praha 19. 5. pro ml.ž. - dorost, sobotní turnaj
JudoVíkend 2. - 3. 6. 2018 závěrečné kolo, vyhlášení a ukončení sezony
ČP Chomutov 9. 6. 2018 

pro ml. + st. žáky, dorost a juniory. Závodní skupina bude mít před ČP tréninky ještě v Po 4. 6. + St. 6. 6. od 16hodin

JudoVíkend velikonoční prázdniny 13. - 14. 4. 2017 

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ A AKCÍ 2016´

 

 

Závodní licence a lékařská prohlídka nebo čestné prohlášení rodičů ke všem turnajům již nutná!!!

Pokud nemáte vystavenou licenci a máte o její vystavení zájem, kontaktujte nás prosím.

V případě ztráty a ke stažení již vystavené licence můžete navštívit svazové stránky.

Bez licence není umožněn start na žádném turnaji. Vystavení licence trvá cca 5pracovních dní.

Dodatek dočasně řešící problematiku lékařských prohlídek

formulář lékařské prohlídky ke stažení zde !!!

Vaše startovní čísla na kimona - "backnumber" můžete objednávat zde

 

poslední akce:

všechny předchozí i následující akce - turnaje jsou již na našem FB

www.facebook.com/SK-TORI-Judo-Brno-579801025446050/

 
 
 

28.5. USK Cup - Praha, mladší + starší žáci a žákyně, dorost (2005 až 1999) rozpis

4. 6. GYOR - Maďarsko, 

11. 6. ČP Chomutov  mladší + starší žáci a žákyně, dorost a junioři (2005 a starší) rozpis

 

14.5. Přebor ČR družstev starších žáků 2.MÍSTO

Celé družstvo jsme bohužel nepostavili, tak naši kluci startovali za trenérův domovský klub USK PRAHA. Startovali Ondra Sukač, Dominik Hanák, Tomáš Janečka a Saša Sojka.

 
14.5. Blansko, mláďata a žáci

23. + 24. 4. TORI CUP 2016 - JUDOVÍKEND - Židlochovice se spaním na TATAMI

10. 4. neděle - Židlochovice mláďata mladší a starší žáci a žákyně(2002 a mladší) 

24. - 25. 3. JUDOVÍKEND TORI CUP 2016 - velikonoční termín - KOTLÁŘSKÁ
19. 3. BRNO Přípravky Vodova
Klubový JUDOVÍKEND TORI CUP 2016 - pololetní termín 29. - 30. leden
Klubový JUDOVÍKEND TORI CUP 2016 - vánoční termín 19. - 20. prosinec
Líšeňský mikulášský pohár - startující ročníky 2001 - 2008 sobota 5. prosince, výsledky
Mistrovství Moravy Mláďat - UHERSKÉ HRADIŠTĚ sobota 28. listopadu, výsledky

Přebor České republiky kategorie Mladší žáci + žákyně - OSTRAVA 21.11.2015, výsledky

Polná - mláďata - sobota 14.listopad výsledky

Krems (AUT) neděle 15.listopad výsledky
Přebor České republiky kategorie Dorostenci - LITOMĚŘICE 7.11.2015, výsledky
Přebor České republiky kategorie Starší žáci + žákyně - JIČÍN sobota 24. října, výsledky
Přátelský turnaj OREL Židlochovice - mláďata + žáci - sobota 17. října výsledky
Přípravky Brno - mláďata + žáci - sobota 3. října, výsledky
ČP Teplice - žáci a dorost - sobota 3. října,výsledky
ČP Brno, dorost - sobota 19. září, žáci - neděle 20. září výsledky

ČP Chomutov 13. června, rozpis

JudoVíkend 6. + 7. června, výsledky - konečné pořadí

USK CUP PRAHA 16. května, žáci+dorost, výsledky

Přípravky Vodova 9. května, výsledky

VC Prostějov 26. dubna, výsledky

Přípravky Vodova 11. dubna, výsledky

JudoVíkend 2. + 3. dubna, výsledky

Krems Rakousko 22.03.2015, výsledky

Přípravky Vodova 21. března, výsledky

ČP Jablonec nad Nisou - 14. + 15. 3. 2015  sobota: mladší a starší žáci a žákyně, neděle dorost, výsledky

JudoVíkend 7. + 8. březen 2015, výsledky

ČP Ostrava - 14. + 15. 2. 2015  sobota: mladší a starší žáci a žákyně, neděle dorost, výsledky

JudoVíkend 30 + 31.leden 2015, výsledky

Přípravky Vodova 10. ledna 2015 - bližší infovýsledky

soustředění Kotlářská - JudoVíkend 22.+ 23. 12. 2014, výsledky

Líšeňský vánoční pohár 20.12.2014 mláďata, mladší a starší žáci/žákyně, rozpis

Přípravky Vodova 29. listopad- bližší info,výsledky

Přebor ČR mladšího žactva - Hranice 22.listopadu, výsledky

neděle 16. listopadu Krems Rakousko, ročníky 1999  - 2006, rozpis,  výsledky

Přípravky Vodova 8. listopad - kontrola lékařské prohlídky s platností na jeden rok, výsledky

Orel Židlochovice 2. listopadu mláďata + ml. žáci, doprava individuální, rozpis

Mistrovství České Republiky Plzeň - dorost 1. listopadu, rozpis

JudoVíkend 27.-29.10.2014,  výsledky

Mistrovství Moravy Mláďat Uherské Hradiště 25.října, 2004 a mladší, výsledky,

vítězové: MAREK HRUBÝ, NICOL SOUSEDOVÁ, VIKTOR HEŽA

Přebor České Republiky Ostrava - starší žáci 18. říjen - EVA PŘICHYSTALOVÁ 3. MÍSTO

neděle 12. října Krems Rakousko, ročníky 1998  - 2006, výsledky

ČP Brno 20. září - dorost, 21. září ml.+ st. žáci

JudoVíkend 14. + 15. červen, závěrečné kolo, výsledky

ČP Chomutov 7. 6. mladší+starší žáci, žákyně, dorost, výsledky

neděle 25. května Guntramsdorf Rakousko, ročníky 1998 - 2006

JudoVíkend Židlochovice 17. + 18. květenvýsledky

neděle - Přípravky Vodova 11. květen

Židlochovice neděle 4. 5., ročníky 2002 a mladší, doprava individální

VC Prostějov 26. 4., mláďata, ml.+st. žáci, společná doprava vlakem R905 v o7:18hod.

Židlochovice neděle 4. 5., ročníky 2002 a mladší, doprava individální

Přípravky Brno -  Vodova 11. 5. mláďata + žáci, do žlutého pásu

JudoVíkend ToriCup 17. + 18. duben, velikonoční prázdniny, výsledky

Ternitz Rakousko, ročníky 2000 - 1994, neděle 13. dubna

 Ternitz Rakousko, ročníky 2006 - 2001 sobota 12. dubna

Přípravky Brno -  Vodova 12. 4.

Přípravky Brno -  Vodova 15. 3.

ČP Jablonec nad Nisou 15. 3. mladší+starší žáci, žákyně, 16. 3. dorost,

Krems Rakousko, 23. únoraročníky 2001 - 2006, výsledky

Jarní soustředění Brno 17. - 21. 2. školní přípravky, mláďata + žáci, foto

ČP Ostrava 15. 2. mladší+starší žáci, žákyně, 16. 2. dorost, výsledky

8. 2. Přípravky Brno -  Vodova 2014, mláďata + žáci, výsledky

JudoVíkend ToriCup 31. 1 - 1. 2. 2014 - pololetní prázdniny, výsledky.

JudoVíkend ToriCup 21. - 22. 12. 2013 vánoční termín, výsledky a průběžné pořadí zde

Přípravky Brno -  Vodova 14. 12. 2013, mláďata + žáci, do žlutého pásu

Mistrovstvi Moravy Mláďat -  Uherské Hradiště, 30. 11. 2013, mláďata, výsledky turnaje zde.

Přípravky Brno -  Vodova 9. 11. 2013, mláďata + žáci, do žlutého pásu, rozpis turnaje zde.

- JudoVíkend TORI CUP 2013/14, podzimní prázdniny 29. - 30. října.

Judo Turnaj Orel Židlochovice -   neděle 3. 11. 2013, mláďata + ml. žáci.

ČP Teplice 5. 10. mladší+starší žáci, 6. 10. dorost, výsledky turnaje zde.

Přípravky Brno -  Vodova 5. 10. 2013, mláďata + žáci, do žlutého pásu, výsledky turnaje zde.

BabyJudo Camp 1. - 4. 7. 2013, foto -

- JudoVíkend 8. + 9. června, závěrečné kolo TORI CUPu sezony 2012/13, foto, výsledky

 ..... další výsledky v naší galerii

 

Novinky

Přípravky Brno

Přípravky Brno -  Vodova 2017  mláďata + žáci, do žlutého pásu, Turnaj přípravek- JUDO Brno 2017.pdf  

Prodej Kimon SFjAM Noris

Kvalitní tréninková Kimona Noris pro děti ve velikostech 120 cm - 150 cm od 690,-, Kimona pro dospělé ve velikostech 160 cm - 200 cm od 1130,- Více info na telefonu, v případě zájmu nás prosím kontaktujte, nebo můžete využít níže uvedený objednávkový formulář.

RAW DOBROTY BRNO

RAW DORTY A DOBROTY BRNO Nejen pro děti a jejich zdravé mlsání :o)   Výrobky jsou 100% rostlinného původu bez přídavku cukru, bez lepku a bez jakýchkoliv chemických přísad. Tvoříme je pro Vás vždy čerstvé na objednávku. Všechny naše dobroty jsou vhodné pro vegany, vitariány, diabetiky,...